Česká republika - Vánoční doručení

Fruugo je perfektní stránka pro vaše vánoční nákupy. Můžete vybírat z více než 1 milionu výrobků, takže si každý najde to své. Přestože jsou Vánoce naším nejrušnějším obdobím v roce, děláme vše, co je v našich silách, abychom našim zákazníkům poskytovali stejnou úroveň služeb, na kterou jsou zvyklí po celý rok.

Naši dodavatelé jsou rozmístěni po celém světě. Na stránce jednotlivých produktů klikněte na informace o přepravě a zjistěte, ze které země je položka odesílána.

Poslední doporučené ** datum objednávky pro doručení je 14. prosince.

Objednávat můžete bez potíží i po těchto doporučených datech a stále bude možné, že vaše objednávka bude doručena před Vánoci.

Dále prosím vezměte na vědomí, že někteří dodavatelé nabízejí volbu expresního doručení, kterou můžete využít při objednávce po těchto doporučených datech, abyste své zboží obdrželi před Vánoci. Pokud je možnost expresního doručení k dispozici, uvidíte ji během procesu objednávky.

**Přestože se maloobchodníci Fruugo snaží dodávat v těchto časových lhůtách, vezměte prosím na vědomí, že tyto lhůty jsou pouze odhadovány a nemůžeme je nijak zaručit. Časové lhůty dodání nezahrnují zdržení způsobené jakýmkoliv celním odbavováním ani nepříznivými povětrnostními podmínkami, které jsou mimo kontrolu společnosti Fruugo's. Počítejte prosím s delšími dodacími lhůtami při doručování na obtížně dostupná místa.