COVID19 Čeština

Informace pro naše zákazníky ohledně koronaviru

Jsme otevřeni obchodu a jsme tu, abychom pomohli.


Chceme, abyste si byli jisti, že v těchto náročných časech jsme stále v provozu.

A nejen to, chceme vám také pomoci nakoupit produkty, které potřebujete. Ať už se nacházíte kdekoliv.

Stále můžete zadávat objednávky a využít přístupu k naší rozmanité, rozsáhlé, globální nabídce produktů.

Neustále sledujeme celosvětové zdravotní pokyny a upravujeme naše pracovní postupy tak, aby chránily naše zákazníky, lidi a partnery.

Také úzce spolupracujeme s naší oddanou maloobchodní sítí, abychom jim pomohli udržet jejich podnikání v pohybu a zajistit, že produkty bez problémů dorazí k vašim dveřím.

Doufáme, že naše sekce často kladených otázek zodpoví vaše dotazy.

Často kladené otázky

Mohu na Fruugo zadávat objednávky?

Samozřejmě. Fruugo je stále v provozu a můžete si i nadále objednávat produkty z naší obrovské globální nabídky.


Bude můj balíček doručen včas?

Naši maloobchodníci a dodací společnosti, se kterými pracujeme, dělají vše, co je v jejich silách, aby dodrželi běžné termíny dodání. Odhadovaná doba odeslání zboží je uvedena na našich stránkách s podrobnostmi o produktu.

Místní a globální kurýři, které používáme k dokončení objednávek na Fruugo, jsou stále v provozu a upravují své pracovní postupy tak, aby vyhovovaly konkrétním omezením v jednotlivých zemích. Pokud jsou nastavena určitá omezení, obvykle se dotýkají konkrétních regionů nebo zemí a po určitou dobu ovlivní všechny dodávky v této oblasti.

Vzhledem k bezprecedentní povaze situace vás žádáme o pochopení a trpělivost, co se týče pozdějšího doručení objednávek v důsledku okolností, které jsou mimo kontrolu společnosti Fruugo, našich maloobchodníků nebo kurýrů, a kvůli vysokému nárůstu dodávek zboží po celém světě.


Je bezpečné přijímat balíčky a produkty?

V současné době nejsou k dispozici žádné důkazy o tom, že by se koronavirus mohl šířit prostřednictvím produktů nebo balení. Může dojít ke změně některých místních dodacích postupů (např. nevyžadování podpisů, sociální distancování a další opatření) s cílem chránit zaměstnance a vás a udržet celosvětovou distribuční síť v co nejefektivnějším provozu.


Jaké jsou vaše zásady vrácení zboží?

Doufáme, že budete se svým nákupem spokojeni, ale pokud to bude zapotřebí, vrácení zboží můžete provést jako obvykle. Naše zásady vrácení zboží najdete zde.


Jak chráníte zákazníky, lidi a partnery?

Náš tým nyní pracuje na dálku a dodržuje místní omezení a vládní pokyny pro pracovní postupy.

Neustále sledujeme globální zdravotní doporučení a přizpůsobujeme naše pracovní postupy specifickým potřebám.


Mohu i nadále kontaktovat tým zákaznických služeb?

Doufáme, že vám následující možnosti pomohou rychle a efektivně nalézt odpověď na vaši otázku:

  • Obecné informace – naše stránky nápovědy
  • U objednávek, které již byly zadány: Prodejce můžete kontaktovat přímo pomocí našeho interaktivního centra nápovědy z předchozí stránky. Chcete-li zahájit svůj dotaz, klikněte zpět a na otázku odpovězte „ANO“
    „Týká se váš dotaz stávající objednávky?

Vezměte na vědomí, že vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru čelí náš tým většímu počtu dotazů a trvá nám o něco déle než obvykle, než odpovíme. Jakmile to však bude možné, náš tým vás bude kontaktovat.