Interesting Prism Six-sided Bright Combination Cubic Optical Prism Through Color Glass Beam Prism

399,00 Kč
+ 151,99 Kč Doprava

Interesting Prism Six-sided Bright Combination Cubic Optical Prism Through Color Glass Beam Prism

Cena: 399,00 Kč
399,00 Kč + 151,99 Kč Doprava

Skladem

Odesláno do 24 hodin

Přijímáme následující platební metody

Popis

product information:Interesting prism six-sided bright light combination cubic optical prism through the colored glass splitting prism lightFeatures: The design is beautiful and unique, with completely different colors and different angles in the same environment.Brand: MemoryUses: used as a teaching or research tool or for decorationMaterial: glassSize: about 12.7*12.7*12.7mm/0.5*0.5*0.5inColor: as shownPacking package:1*optical prismNotice:Light shooting and different monitors may cause the color of the objects in the picture to be slightly different from the actual object.Due to manual measurement, please allow a measurement deviation of 0-1cm.

Doručení a vrácení

Produkty dodávají jednotliví prodejci společnosti Fruugo, kteří se nacházejí po celé Evropě i ve zbytku světa. Dodací lhůty a ceny přepravy se liší v závislosti na sídle prodejce, cílové zemi a vybraném způsobu doručení. Zobrazit všechny informace o doručení

Odesláno do 24 hodin

Standardní doručení mezi út 14 prosince 2021–po 27 prosince 2021 · 151,99 Kč

Naše nejoblíbenější varianta, ideální pro většinu našich zákazníků.
Doprava od Čína.

Děláme, co můžeme, aby k vám produkty, které si objednáte, dorazily kompletní a splňovaly vaše specifikace. Pokud však objednávka dorazí nekompletní, produkty jsou rozdílné od těch, které jste si objednali, nebo existuje jiný důvod k nespokojenosti s objednávkou, můžete objednávku nebo jakékoliv v ní obsažené produkty vrátit a obdržet za ně plnou náhradu. Zobrazit kompletní zásady vrácení.

Dalian Jiaxu Trading

Adresa: Room 270, No. 60-2, Haixing Street, Dalian, 116100, Čína