Správnost obsahu

Proměnlivost barev:

I když se snažíme zajistit, aby kvalita snímků vyobrazujících jednotlivé položky byla co nejvyšší, upozorňujeme, že skutečný barevný odstín produktu se může lišit od odstínu zobrazovaného na obrazovce vašeho zařízení, a to z důvodu rozdílného nastavení obrazovek a dalších parametrů.

Jazykové překlady:

Popisy produktů jsou překládány pomocí překladatelů nebo automatickým překladačem. Tyto popisy nejsou přesné, a proto je používejte pouze orientačně. V souladu s obchodními podmínkami se na ně nelze spoléhat.

Rozměry produktů:

Zobrazené velikosti budou velikosti pro zemi prodejce. Například pokud má maloobchodník sídlo ve Velké Británii, je výběr velikosti obuvi standardní velikostí obuvi ve Velké Británii, pokud není uvedeno jinak. Pamatujte, že země prodejce je zobrazena na každé stránce produktu pod informacemi o doručení. Pokud si nejste jisti, obraťte se na zákaznický servis a vyžádejte si další informace.

Převody velikostí se značně liší od značky ke značce, proto vám doporučujeme zkontrolovat oficiální web výrobce, abyste zajistili přesnost převodu.

Spotřební elektronika:

Zástrčka pro elektrické spotřebiče napájené ze sítě bude obvykle vybavena zástrčkou pro zemi prodejce, pokud není uvedeno jinak. Příkon / napětí elektrických položek bude také obvykle vhodné pro použití v zemi prodejce. Země prodejce je zobrazena na každé stránce produktu. Pokud si nejste jisti, obraťte se na zákaznický servis a vyžádejte si další informace.
Položky zakoupené pro použití v jiných zemích mohou vyžadovat adaptéry / převaděče, které nemusí vždy poskytovat prodejce a je odpovědností zákazníků je v případě potřeby zajistit.

Schválení:

Pokud objednávaný produkt vyžaduje pro dovoz do vaší země schválení, je někdy nutné takové schválení předložit celním orgánům, aby zásilku uvolnily k doručení. Portál Fruugo za tyto případy nijak neodpovídá, avšak vynasnaží se vám pomoci.

Nesprávná cena nebo popis zboží: 

Podnikli jsme veškerá opatření k tomu, aby ceny a popisy zboží uvedené na webových stránkách byla správné. Fruugo neodpovídá za chyby u cen nebo popisů zboží.

Může se stát, že se objeví chyba a u zboží je nesprávně uvedena cena či popis. V takovém případě nejsme povinni zboží za nesprávnou cenu nebo dle nesprávného popisu vůbec dodat. Vyhrazujeme si právo na průběžnou opravu veškerých chyb. Podle svého uvážení objednávku buď zrušíme, nebo vám vrátíme zaplacenou částku, nebo vyvineme přiměřené úsilí k tomu, abychom od vás získali souhlas, zda akceptujete objednávku za správnou cenu nebo se správným popisem. Pokud se nám s vámi nepodaří spojit nebo pokud si nebudete přát objednávku se správnou cenou nebo popisem vytvořit, objednávku zrušíme a vrátíme vám částku, kterou jste zaplatili.