Dodávka

Dodací lhůty

Časové harmonogramy doručení závisí na mnoha faktorech, včetně možností, které během platby provedete při způsobu doručení.

Umístění maloobchodníka a odhadovaná doba dodání se zobrazí po kliknutí na sekci „Dodání“ na stránce produktu.

Standardní zásilka v tuzemsku - pokud jsou země maloobchodníka a země dodání stejné, trvá přibližně 2–5 dní od odeslání. Standardní možnost doručení obvykle neposkytuje sledování ani doklad o doručovací službě.

Standardní mezinárodní doručení - pokud země prodejce a země doručení nejsou stejné, trvá přibližně 5-14 pracovních dnů od odeslání. Standardní možnost doručení obvykle neposkytuje sledování ani doklad o doručovací službě.

Expresní vnitrostátní doručení - pokud je země maloobchodníka a země doručení stejná), trvá přibližně 1–2 pracovní dny od odeslání. Možnosti expresního doručení obvykle poskytují službu sledování a dokladu o doručení.

Expresní mezinárodní doručení - pokud země prodejce a země doručení nejsou stejné, trvá přibližně 3–7 pracovních dnů od odeslání. Možnosti expresního doručení obvykle poskytují službu sledování a dokladu o doručení.

Při přijetí může být vyžadován podpis.

Tam, kde jsou k dispozici různé možnosti doručení, budete moci provést výběr během procesu platby. Jsme tržiště, a proto se možnosti u položek ve vašem košíku mohou lišit.

Vezměte prosím na vědomí: jako u každé doručovací služby, časové harmonogramy jsou odhady, nelze je zaručit a nezahrnují celní odbavení mimo naši kontrolu. Konkrétně u dodávek do Jižní Afriky prosím vyčkejte více času kvůli zpožděním s jihoafrickými celními a poštovními službami.
* Přečtěte si také naše zásady Covid pro další informace, které mají vliv na doručení.


Náklady na doručení

Poplatky za doručení závisí na mnoha faktorech, včetně možností, které při platbě provedete při způsobu doručení.

Ceny za dodání zobrazené na našich stránkách produktů předpokládají dodání v zemi, kterou si prohlížíte. Pokud například procházíte web fruugo.es, zobrazené ceny za doručení platí pro doručení ve Španělsku. Pokud během placení změníte místo určení země doručení, budou poplatky odpovídajícím způsobem aktualizovány.

Pokud máte účet Fruugo, můžete změnit zemi doručení pro svůj účet:

  1. Přihlašování k vašemu účtu
  2. Výběr vašeho účtu
  3. Výběr osobních údajů
  4. Aktualizace země doručení 

Tím se upraví náklady na dopravu na obrazovkách s informacemi o produktu.

Celkové náklady na doručení se zobrazují na poslední stránce pokladny před odesláním objednávky. Vezměte prosím na vědomí, že při placení je důležité vybrat správnou zemi doručení, vaše objednávka bude zrušena, pokud se adresa dodání nebude shodovat se zemí doručení, protože poplatky budou nesprávně vypočítány.

Pokud se u vaší objednávky vyskytnou jakékoli další poplatky za doručení, například pokud váha produktu přesáhne příspěvek kurýra nebo doručení do vzdáleného cíle, budeme vás kontaktovat a budete moci zvolit pokračování nebo zrušení objednávky.


Omezení doručovací adresy

V současné době dodáváme do 42 zemí:

Austrálie, Rakousko, Bahrajn, Belgie, Kanada, Čína, Česko, Dánsko, Egypt, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Indie, Irsko, Izrael, Itálie, Japonsko, Lucembursko, Malajsie, Nizozemsko, Nový Zéland, Norsko, Filipíny , Polsko, Portugalsko, Katar, Rumunsko, Rusko, Saúdská Arábie, Singapur, Slovensko, Jižní Afrika, Jižní Korea, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Spojené království, Spojené arabské emiráty, USA.

Musíme dodržovat národní a mezinárodní předpisy upravující přepravu určitých produktů do určitých destinací. Tato omezení dodávek specifická pro zemi znamenají, že ne všechny produkty jsou k dispozici pro doručení do všech destinací.

Zobrazujeme pouze produkty, které jsou k dispozici pro doručení ve vaší zemi.

Objednávky doručíme pouze na adresu stanice balení, kde byla při placení dodána registrovaná fakturační adresa platební karty.


Kurýři

Naši prodejci používají k doručování objednávek širokou škálu předních světových kurýrů a místních poštovních služeb v závislosti na zemi původu a cílové zemi a typu produktu.

Bohužel není možné, abyste si vybrali konkrétního kurýra.

Při příjezdu do vaší země může být váš balíček předán místní poštovní službě a možná budete muset vyzvednout balíček od místního místa vyzvednutí.