Můstky a směrovače

Upřesnit
Metz Connect 130861-0602-E 6 portů panel pro opravy sítě nepřipravené 1 U Výprodej
Metz Connect 130861-0602-E 6 portů panel pro opravy sítě nepřipravené 1 U 1 249 Kč 1 049 Kč
JAK SE MÁŠ? WLAN Stick N Wi-Fi hardwarový klíč USB 2,0 300 MB/s Výprodej
JAK SE MÁŠ? WLAN Stick N Wi-Fi hardwarový klíč USB 2,0 300 MB/s 974 Kč 849 Kč
JAK SE MÁŠ? Síť WLAN N v2 (mezinárodní) Wi-Fi hardwarový klíč USB 2,0 300 MB/s Výprodej
JAK SE MÁŠ? Síť WLAN N v2 (mezinárodní) Wi-Fi hardwarový klíč USB 2,0 300 MB/s 1 549 Kč 1 349 Kč
JAK SE MÁŠ? Zesilovač sítě WLAN 310 mezinárodní Wi-Fi Repeater 300 Mbps 2,4 GHz Výprodej
JAK SE MÁŠ? Zesilovač sítě WLAN 310 mezinárodní Wi-Fi Repeater 300 Mbps 2,4 GHz 1 549 Kč 1 349 Kč
Asus Pce Ax3000 Dual Band Pci E Wifi 6
Asus Pce Ax3000 Dual Band Pci E Wifi 6 2 549 Kč
Bezdrátový modem Asus RT-AX56U LAN WiFi 6 GHz 1800 Mbps Černá
Bezdrátový modem Asus RT-AX56U LAN WiFi 6 GHz 1800 Mbps Černá 8 790 Kč
Hpe Aruba Instant Na Ap11 Rw přístupový bod
Hpe Aruba Instant Na Ap11 Rw přístupový bod 3 799 Kč
Všudyta AirCube Internet Wi-Fi přístupový bod
Všudyta AirCube Internet Wi-Fi přístupový bod 1 649 Kč
Volans Mini Bluetooth V 4.0 hardwarový klíč
Volans Mini Bluetooth V 4.0 hardwarový klíč 724 Kč
Všudyta UniFi NanoHD tvrdý kryt černý kryt 3 balík
Všudyta UniFi NanoHD tvrdý kryt černý kryt 3 balík 2 549 Kč
Cisco-SFP + vysílač vysílače-10 Gigu
Cisco-SFP + vysílač vysílače-10 Gigu 16 690 Kč
Bezdrátový modem Fritz! Box4040 WPS 5 GHz 400 Mb/s červená
Bezdrátový modem Fritz! Box4040 WPS 5 GHz 400 Mb/s červená 3 899 Kč
WiFi síťový řadič TP-Link OC200 Černá
WiFi síťový řadič TP-Link OC200 Černá 3 249 Kč
Opakovač přístupových bodů Fritz! 1200 5 GHz LAN 400-866 Mbps bílá
Opakovač přístupových bodů Fritz! 1200 5 GHz LAN 400-866 Mbps bílá 2 849 Kč
Port pro analogovou bezdrátovou síť Xeox pro analogový bezdrátový počítač 2,4 GHz-černý (SL-6566-BK-01)
Port pro analogovou bezdrátovou síť Xeox pro analogový bezdrátový počítač 2,4 GHz-černý (SL-6566-BK-01) 1 099 Kč
Přístupový bod Fritz! WLAN 1260E 866 Mb/s 5 GHz bílá červená
Přístupový bod Fritz! WLAN 1260E 866 Mb/s 5 GHz bílá červená 4 849 Kč
Bezdrátový modem Asus AC750 WIFI 5 GHz Černá
Bezdrátový modem Asus AC750 WIFI 5 GHz Černá 2 799 Kč
Opakovač přístupového bodu TP-Link Deco E4 5 GHz LAN 300-867 Mb/s bílá
Opakovač přístupového bodu TP-Link Deco E4 5 GHz LAN 300-867 Mb/s bílá 2 449 Kč
Intel Wireless Wifi Link 9260 2X2 Ac Bt Gigabit Č. Vpro
Intel Wireless Wifi Link 9260 2X2 Ac Bt Gigabit Č. Vpro 1 099 Kč
G Skill Tz Neo 32G Kit Pc4 25600 Ddr4 3200Mhz
G Skill Tz Neo 32G Kit Pc4 25600 Ddr4 3200Mhz 9 690 Kč
Screenbeam 1100 4K bezdrátový přijímač displeje
Screenbeam 1100 4K bezdrátový přijímač displeje 35 490 Kč
Screenbeam 750W Full Hd bezdrátový přijímač displeje
Screenbeam 750W Full Hd bezdrátový přijímač displeje 8 590 Kč
Startech Hp 455883 B21 Kompatibilní modul 10Gbase Sr Fiber Transceiver
Startech Hp 455883 B21 Kompatibilní modul 10Gbase Sr Fiber Transceiver 10 790 Kč
Sc-St Multimode přes spojku Simplex
Sc-St Multimode přes spojku Simplex 549 Kč
Sc/Apc Singlemode Through Coupler Duplex
Sc/Apc Singlemode Through Coupler Duplex 549 Kč
Cambium Epmp 1000 Force 180 5Ghz 200 Mbit Bezdrátový most
Cambium Epmp 1000 Force 180 5Ghz 200 Mbit Bezdrátový most 4 849 Kč
TP-LINK TL-WR902AC AC750 bezdrátový cestovní směrovač
TP-LINK TL-WR902AC AC750 bezdrátový cestovní směrovač 1 649 Kč
Tp Link 2 Pack Wifi Inteligentní konektor
Tp Link 2 Pack Wifi Inteligentní konektor 2 149 Kč
Hpe Aruba Instant Na Ap12 Rw přístupový bod
Hpe Aruba Instant Na Ap12 Rw přístupový bod 6 090 Kč
Screenbeam 960 Full HD dvoupásmový bezdrátový přijímač displeje
Screenbeam 960 Full HD dvoupásmový bezdrátový přijímač displeje 13 290 Kč
Screenbeam 1000 4K Edu bezdrátový přijímač displeje
Screenbeam 1000 4K Edu bezdrátový přijímač displeje 23 490 Kč
TRENDnet TFC-110S20D5 – síťový mediální převaděč 100 Mbit/s 1310 nm
TRENDnet TFC-110S20D5 – síťový mediální převaděč 100 Mbit/s 1310 nm 3 699 Kč
Směrovač ASUS RT-AC51
Směrovač ASUS RT-AC51 1 349 Kč
Směrovač TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x anténa 5 dB-TL-WR841N
Směrovač TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x anténa 5 dB-TL-WR841N 799 Kč
NetComm NF10W N300 WiFi VDSL směrovač modemu s hlasem
NetComm NF10W N300 WiFi VDSL směrovač modemu s hlasem 3 049 Kč
Kingston 4GB DDR3L DIMM 1600MHz CL11 1,35 V, jednotka paměti RAM jednoduchá hůl
Kingston 4GB DDR3L DIMM 1600MHz CL11 1,35 V, jednotka paměti RAM jednoduchá hůl 1 449 Kč
TP-LINK TL-Wr841N N300 bezdrátový N router
TP-LINK TL-Wr841N N300 bezdrátový N router 1 099 Kč
Miliardu Bipac8700Vax Triple-WAN Wireless 1600Mbps modem/směrovač
Miliardu Bipac8700Vax Triple-WAN Wireless 1600Mbps modem/směrovač 7 590 Kč
TP-LINK Archer MR200 AC750 bezdrátová duální kapela 4G router LTE
TP-LINK Archer MR200 AC750 bezdrátová duální kapela 4G router LTE 5 390 Kč
TP-LINK Archer T6E-AC1300 bezdrátový dvoupásmový adaptér PCI Express
TP-LINK Archer T6E-AC1300 bezdrátový dvoupásmový adaptér PCI Express 2 149 Kč
Všudyta U fiber SFP modul pro více režimů 1G 2-Pack
Všudyta U fiber SFP modul pro více režimů 1G 2-Pack 1 299 Kč
Všudyta UNIFI AP AC dlouhý rozsah až 18 3m W/867Mb/s propustnost
Všudyta UNIFI AP AC dlouhý rozsah až 18 3m W/867Mb/s propustnost 5 090 Kč
Všudyta směrová anténa s dvoupásmové mřížkou-doplněk pro AC-M
Všudyta směrová anténa s dvoupásmové mřížkou-doplněk pro AC-M 4 149 Kč
TP-LINK TL-Wr802N N300 bezdrátový N nano směrovač 802.11 Nadžaf
TP-LINK TL-Wr802N N300 bezdrátový N nano směrovač 802.11 Nadžaf 1 099 Kč
TP-Link Eap110 300Mb/s bezdrátový N300 přípojný přístupový bod
TP-Link Eap110 300Mb/s bezdrátový N300 přípojný přístupový bod 1 649 Kč
TP-LINK WR941HP 450Mbps vysokorychlostní bezdrátový směrovač N
TP-LINK WR941HP 450Mbps vysokorychlostní bezdrátový směrovač N 2 149 Kč
Grandstream Gwn7000 Multi Wan Gigabit Vpn Router
Grandstream Gwn7000 Multi Wan Gigabit Vpn Router 5 990 Kč
Tp-Link Archer Vr300 Ac1200 1200Mbps Bezdrátový modem Vdsl/Adsl Modem Router
Tp-Link Archer Vr300 Ac1200 1200Mbps Bezdrátový modem Vdsl/Adsl Modem Router 2 899 Kč
Tp Link 10 100Mbps Jednoúčelový převodník médií Mc110C
Tp Link 10 100Mbps Jednoúčelový převodník médií Mc110C 3 799 Kč
Asus 4G-Ac68U Bezdrátový Lte modem router Ac1200
Asus 4G-Ac68U Bezdrátový Lte modem router Ac1200 10 590 Kč
Grandstream Gwn7630Lr Wave 2 Venkovní dlouhý dosah Ap
Grandstream Gwn7630Lr Wave 2 Venkovní dlouhý dosah Ap 6 090 Kč
TP-LINK TL-Wa855Re N300 Wi-Fi přístupový bod zesilovač zařízení Extender
TP-LINK TL-Wa855Re N300 Wi-Fi přístupový bod zesilovač zařízení Extender 1 649 Kč
Tp Link Re300 Ac1200 Mesh Wifi Rozsah Extender Onemesh schopný
Tp Link Re300 Ac1200 Mesh Wifi Rozsah Extender Onemesh schopný 2 549 Kč
Všudyiti Unifi IW HD ve zdi wave2 mu mimo přístupový bod rozlehlé sítě
Všudyiti Unifi IW HD ve zdi wave2 mu mimo přístupový bod rozlehlé sítě 8 290 Kč
Ubiquiti 2,4 GHz PowerBeam AC AirMAX s vyhrazenou správou Wi-Fi
Ubiquiti 2,4 GHz PowerBeam AC AirMAX s vyhrazenou správou Wi-Fi 5 190 Kč
Edimax průmyslový SFP Dual-LC 1,25 G 1310nm 2 km vícenásobný režim
Edimax průmyslový SFP Dual-LC 1,25 G 1310nm 2 km vícenásobný režim 1 299 Kč
Všudyta Nanosčarodějnice se čtyřmi gigabitovým Ethernetu
Všudyta Nanosčarodějnice se čtyřmi gigabitovým Ethernetu 1 999 Kč
Panasonic Rychlé bezdrátové projekce
Panasonic Rychlé bezdrátové projekce 3 049 Kč
Připojení TL-MR3420 300 MB/s bezdrátový směrovač N 3G/4G
Připojení TL-MR3420 300 MB/s bezdrátový směrovač N 3G/4G 1 449 Kč
Dlink Dem 311Gt 1000Base Sx Sfp Transceiver Multimode 850 Nm 550 M
Dlink Dem 311Gt 1000Base Sx Sfp Transceiver Multimode 850 Nm 550 M 4 149 Kč
Všudyta UVC G3 indikátor dosahu zařízení pro Unifi 3
Všudyta UVC G3 indikátor dosahu zařízení pro Unifi 3 3 799 Kč
TP-Link Gigabit SFP MiniGBIC modul, jeden režim, LC rozhraní
TP-Link Gigabit SFP MiniGBIC modul, jeden režim, LC rozhraní 1 449 Kč
Konektor TP-Link Archer T9UH AC1900 Vysokoúčinný bezdrátový dvoupásmový adaptér USB
Konektor TP-Link Archer T9UH AC1900 Vysokoúčinný bezdrátový dvoupásmový adaptér USB 2 349 Kč
Tp Link Tl Wn881Nd Pci E 300Mbs bezdrátový adaptér
Tp Link Tl Wn881Nd Pci E 300Mbs bezdrátový adaptér 899 Kč
Upřesnit