Zesilovače a vysílače s přijímačem

Upřesnit
Bezdrátový Miniwi-Fi zesilovač Výprodej
Bezdrátový Miniwi-Fi zesilovač 1 549 Kč 924 Kč
Bezdrátová WiFi zesilovač-černý Výprodej
Bezdrátová WiFi zesilovač-černý 1 299 Kč 799 Kč
Bezdrátová WiFi zesilovač-bílá Výprodej
Bezdrátová WiFi zesilovač-bílá 1 299 Kč 799 Kč
Bezdrátový adaptér-WLAN nano USB adaptér 802,11 n/g/b 150 MB/s Výprodej
Bezdrátový adaptér-WLAN nano USB adaptér 802,11 n/g/b 150 MB/s 649 Kč 349 Kč
 Hardwarový klíč Super Mini USB Bluetooth 2,0
Hardwarový klíč Super Mini USB Bluetooth 2,0 199 Kč
EDUP 2,4 G/5G bezdrátová WiFi 11AC duální páska 600Mbps USB Adapter
EDUP 2,4 G/5G bezdrátová WiFi 11AC duální páska 600Mbps USB Adapter 849 Kč
Dvoupásmová síťová karta 3000 mPCIe Bluetooth 5.0 WiFi 6 Výprodej
Dvoupásmová síťová karta 3000 mPCIe Bluetooth 5.0 WiFi 6 2 599 Kč 1 449 Kč
Síťový adaptér 150 Mbps 2,4 GHz WiFi Bluetooth 4,0 - modrá Výprodej
Síťový adaptér 150 Mbps 2,4 GHz WiFi Bluetooth 4,0 - modrá 874 Kč 524 Kč
WiFi repeater - zesilovač signálu 1200 Mbps Výprodej
WiFi repeater - zesilovač signálu 1200 Mbps 1 749 Kč 1 449 Kč
Delock 86186 modul vysílače SFP 1 GB/s 550 m Module typ SX Výprodej
Delock 86186 modul vysílače SFP 1 GB/s 550 m Module typ SX 724 Kč 674 Kč
TP-Link TXM431-SR 10G základna-vysílač SFP + LC
TP-Link TXM431-SR 10G základna-vysílač SFP + LC 2 349 Kč
Startech Cisco Glc Lh Smd Kompatibilní Sfp modul
Startech Cisco Glc Lh Smd Kompatibilní Sfp modul 4 649 Kč
Vysílač startech HP Jd118B 1000Base SX SFP
Vysílač startech HP Jd118B 1000Base SX SFP 1 999 Kč
Startech Hp Jd089B Kompatibilní Sfp modul
Startech Hp Jd089B Kompatibilní Sfp modul 2 349 Kč
Modul startech Cisco Meraki kompatibilní s modulem SFP plus
Modul startech Cisco Meraki kompatibilní s modulem SFP plus 14 190 Kč
Startech HP Jd119B 1000Base LX SFP vysílač SM
Startech HP Jd119B 1000Base LX SFP vysílač SM 2 499 Kč
Startech Hp J4859C Kompatibilní Sfp modul
Startech Hp J4859C Kompatibilní Sfp modul 2 349 Kč
Modul SFP kompatibilní s startech Cisco Meraki ma SFP 1Gb SX
Modul SFP kompatibilní s startech Cisco Meraki ma SFP 1Gb SX 2 699 Kč
DIGITUS DN-81001 SFP modul vysílače 1 GB/s 20000 m typ modulu LX Výprodej
DIGITUS DN-81001 SFP modul vysílače 1 GB/s 20000 m typ modulu LX 799 Kč 674 Kč
Cisco 10Gbase-SR SFP modul Enterprise-Class
Cisco 10Gbase-SR SFP modul Enterprise-Class 11 790 Kč
Cisco Fiber Mmf Optic Transceiver 10Ge Gigabit Ethernet
Cisco Fiber Mmf Optic Transceiver 10Ge Gigabit Ethernet 2 699 Kč
Startech Cisco Compatible Sfp Module 1000Basezx Fiber Optical Transceiver
Startech Cisco Compatible Sfp Module 1000Basezx Fiber Optical Transceiver 9 590 Kč
Zařízení startech MSA s vyhovujícími požadavky 1000Base SX fiber SFP vysílač mm 550
Zařízení startech MSA s vyhovujícími požadavky 1000Base SX fiber SFP vysílač mm 550 1 799 Kč
Startech Gigabit fiber SFP vysílač SM LC 10 km
Startech Gigabit fiber SFP vysílač SM LC 10 km 2 699 Kč
Startech Juniper Ex Sfp 10Ge Lr Kompatibilní Sfp modul
Startech Juniper Ex Sfp 10Ge Lr Kompatibilní Sfp modul 22 190 Kč
Startech Cisco Glc Sx Mm Kompatibilní Sfp modul
Startech Cisco Glc Sx Mm Kompatibilní Sfp modul 2 699 Kč
Startech Cisco Glc T Kompatibilní Sfp modul 1000Base T Měděný Sfp Transceiver
Startech Cisco Glc T Kompatibilní Sfp modul 1000Base T Měděný Sfp Transceiver 3 549 Kč
Cisco Glc Sx Mm Rgd Compatible Sfp Transceiver Module 1000Base Sx
Cisco Glc Sx Mm Rgd Compatible Sfp Transceiver Module 1000Base Sx 2 849 Kč
Cisco 1Gbe Multimode Fiber Mmf Optic Transceiver
Cisco 1Gbe Multimode Fiber Mmf Optic Transceiver 2 349 Kč
Mikrotik S 85Dlc05D Sfp Module 550M 850Nm
Mikrotik S 85Dlc05D Sfp Module 550M 850Nm 1 099 Kč
Mikrotik S31Dlc20D Sfp Module Sm 20Km 1310Nm
Mikrotik S31Dlc20D Sfp Module Sm 20Km 1310Nm 1 449 Kč
Mikrotik S 85Dlc03D Sfp Module 10G Mm 300M 850Nm
Mikrotik S 85Dlc03D Sfp Module 10G Mm 300M 850Nm 2 699 Kč
Mikrotik S31Dlc10D Sfp Module 10G Single Mode 10Km 1310Nm
Mikrotik S31Dlc10D Sfp Module 10G Single Mode 10Km 1310Nm 5 890 Kč
Mikrotik Srj01 Rj45 Sfp 10 100 1000M Copper Module
Mikrotik Srj01 Rj45 Sfp 10 100 1000M Copper Module 1 599 Kč
Všudyiti Rj45-SFP modul vysílače SFP do Rj45 1G
Všudyiti Rj45-SFP modul vysílače SFP do Rj45 1G 1 099 Kč
Hpe 1G Sfp Lc Sx 500M Mmf Xcvr Transceiver
Hpe 1G Sfp Lc Sx 500M Mmf Xcvr Transceiver 7 990 Kč
Startech 10 GB fiber SFP plus HP J9151A kompatibilní
Startech 10 GB fiber SFP plus HP J9151A kompatibilní 3 749 Kč
Upřesnit