9ks lahví s aplikátorem lepidla, 30ml 50ml 100ml stlačitelné kapátko s 20 tupými špičkami jehel

249,00 Kč
+ 157,99 Kč Doprava

9ks lahví s aplikátorem lepidla, 30ml 50ml 100ml stlačitelné kapátko s 20 tupými špičkami jehel

  • Značka: Unbranded
Prodal(a):

9ks lahví s aplikátorem lepidla, 30ml 50ml 100ml stlačitelné kapátko s 20 tupými špičkami jehel

  • Značka: Unbranded
Doporučená prodejní cena: 1 099,00 Kč
Cena: 249,00 Kč
Ušetříte: 850,00 Kč (77%)
Prodal(a):
249,00 Kč
+ 157,99 Kč Doprava

Skladem

Přijímáme následující platební metody

Popis

Množství: 9 (30 ml x 3, 50 ml x 3, 100 ml x 2) lahvičky s jehlovým hrotem, 12 přesných potahovacích hlav 4 velikostí, 8 úložných uzávěrů, 8 mikro-typů hlav. Bohatý obsah, různé velikosti, mohou splnit vaše potřeby kutilství. Přesná jehla: 14ga 16ga 18ga 20ga dokonale odpovídá dávkovací láhvi; Prázdné špičky jehel jsou skvělým doplňkem vašich výtvarných potřeb. Přesná a jednoduchá: Mikrotyp hrotu řeší problém s odkapáváním lepidla na malé plochy. Nešpiňte si ruce ani pracoviště. Mini nálevky zabraňují vylití lepidla, pleťových vod a dalších tekutin. Snižte množství odpadu a zvyšte efektivitu. Materiál: Vytlačovací lahvička na léky, vyrobená z průsvitného měkkého pružného plastu; Snadno se vytlačuje, vhodné pro řídké kapaliny, taveniny, inkousty, barvy a oleje. Široká škála použití: vhodné pro plnění a měření, výrobu, blikání, procesní pryskyřici, epoxidovou pryskyřici, lepidlo na dřevo, lepidlo, lepidlo, výrobu šperků, plnění inkoustu nebo oleje, elektronické součástky atd. Tipy: Omyjte jej teplou vodou a můžete jej znovu použít. Barva:průsvitná Materiál: Plast Obsah balení: 3 x 30ml lahvička s aplikátorem lepidla 3 x 50ml lahvička s aplikátorem lepidla 3 x 100ml lahvička s aplikátorem lepidla 12 x špička aplikátoru lepidla (barva je náhodná, žádná specifikace není akceptována) 8 x úložná čepice 8 x hrot typu micro 4 x mini trychtýř Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou zahrnuty. Poznámka: Odraz světla a různé displeje mohou způsobit, že barva položky na obrázku se bude trochu lišit od skutečnosti. Povolená chyba měření je +/- 1-3cm.
  • Fruugo ID: 334263526-736658583
  • EAN: 4712200443322

Doručení a vrácení

Odesláno do 3 dnů

  • STANDARD: 157,99 Kč - Doručení mezi čt 16 října 2025–po 27 října 2025

Doprava od Čína.

Děláme, co můžeme, aby k vám produkty, které si objednáte, dorazily kompletní a splňovaly vaše specifikace. Pokud však objednávka dorazí nekompletní, produkty jsou rozdílné od těch, které jste si objednali, nebo existuje jiný důvod k nespokojenosti s objednávkou, můžete objednávku nebo jakékoliv v ní obsažené produkty vrátit a obdržet za ně plnou náhradu. Zobrazit kompletní zásady vrácení

Podrobnosti o shodě produktu

Přečtěte si prosím níže uvedené informace o shodě specifické pro tento produkt.

Následující informace poskytuje nezávislá třetí strana prodejce tohoto produktu.

Výrobce:
V následujících informacích jsou uvedeny kontaktní údaje na výrobce příslušného výrobku prodávaného na Fruugo.

  • High quality full category store
  • shen zhen shi na me mei fu zhuang she ji you xian gong si
  • Long Hua Qu Long Hua Jie Dao Yu Cui She Qu Hua Yun Lu 1hao Jin Bo Long Gong Ye
  • Chang Qu Chang Fang A2ceng 217t
  • Shenzhen
  • China
  • 518000
  • bdpucaaahg@outlook.com
  • 13360414056
  • https://www.fruugo.co.uk/search/?merchantId=17098

Odpovědná osoba v EU:
V následujících informacích jsou uvedeny kontaktní údaje na odpovědnou osobu v EU. Odpovědná osoba je určený ekonomický subjekt působící v rámci EU, který je odpovědný za dodržování požadavků stanovených pro příslušný výrobek prodávaný do Evropské unie.

  • 0utong GmbH
  • 0utong GmbH
  • Brehmstr,56,40239 Duesseldorf
  • Brehmstr
  • Germany
  • 40239
  • info@outong.de
  • 4921131054698