799,00 Kč
+ 171,49 Kč Doprava

Adorm 60 capsules

Prodal(a):
(Prémiový prodejce)

Adorm 60 capsules

799,00 Kč

Pouze 3 na skladě
+ 171,49 Kč Doprava
Prodal(a):
(Prémiový prodejce)

799,00 Kč

Pouze 3 na skladě
+ 171,49 Kč Doprava

Přijímáme následující platební metody

Popis

Adorm de Akame je potravinový doplněk založený na rostlinných extraktech a hormonu spánku. Hormon spánku přispívá ke zkrácení doby potřebné k usnutí. Doporučuje se užívat 1 kapsli denně nebo podle doporučení odborníka. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
  • Fruugo ID: 50845249-101676881
  • EAN: 8423073103393

Veškerý obsah těchto webových stránek týkající se produktů, včetně léků, vitamínů a doplňků stravy nebo produktů podobné povahy, není určen pro použití k diagnóze, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakéhokoli zdravotního stavu nebo nemoci. Informace uvedené na této stránce nepředstavují radu a neměly by mít přednost před radou lékařů, lékárníků nebo jiných licencovaných zdravotnických pracovníků. Pokud se domníváte, že máte zdravotní problém, měli byste se ohledně daného produktu obrátit na svého poskytovatele zdravotní péče. Před použitím nebo konzumací si vždy přečtěte etiketu a dodržujte veškeré pokyny dodané spolu s výrobkem. Nespoléhejte se prosím na informace uvedené na našich webových stránkách.

Informace o bezpečnosti produktu

Přečtěte si prosím níže uvedené informace o bezpečnosti produktu specifické pro tento produkt

Následující informace poskytuje nezávislá třetí strana prodejce tohoto produktu.

Bezpečnostní štítky produktu

CE Mark
bezpečnostní upozornění: Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Melatonin pomáhá zkrátit dobu potřebnou k usínání. Příznivého účinku melatoninu se dosáhne při příjmu 1 mg melatoninu krátce před spaním.
přísad: Monohydrát dextrózy, kokosový cukr, suchý extrakt z rostliny Nardostachys jatamansi DC, šafránový prášek, protispékavá látka stearát hořečnatý a oxid křemičitý, aroma, přírodní aroma červeného ovoce, melatonin. 1 tableta: suchý extrakt z rostliny Nardostachys jatamansi DC 10 1 30 mg, šafránový prášek, Crocus sativus 2 %, šafran 15 mg, melatonin 1 mg

Doručení a vrácení

Odesláno do 24 hodin

  • STANDARD: 171,49 Kč - Doručení mezi po 27 října 2025–út 28 října 2025

Doprava od Španělsko.

Děláme, co můžeme, aby k vám produkty, které si objednáte, dorazily kompletní a splňovaly vaše specifikace. Pokud však objednávka dorazí nekompletní, produkty jsou rozdílné od těch, které jste si objednali, nebo existuje jiný důvod k nespokojenosti s objednávkou, můžete objednávku nebo jakékoliv v ní obsažené produkty vrátit a obdržet za ně plnou náhradu. Zobrazit kompletní zásady vrácení

Podrobnosti o shodě produktu

Přečtěte si prosím níže uvedené informace o shodě specifické pro tento produkt.

Následující informace poskytuje nezávislá třetí strana prodejce tohoto produktu.

Výrobce:
V následujících informacích jsou uvedeny kontaktní údaje na výrobce příslušného výrobku prodávaného na Fruugo.

  • Akame
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Odpovědná osoba v EU:
V následujících informacích jsou uvedeny kontaktní údaje na odpovědnou osobu v EU. Odpovědná osoba je určený ekonomický subjekt působící v rámci EU, který je odpovědný za dodržování požadavků stanovených pro příslušný výrobek prodávaný do Evropské unie.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822