DC 12V 24V 48V 5A 2 3 4 Wire PWM Motor Regulátor otáček ventilátoru Regulátor Regulace teploty Podpora EC

199,00 Kč
+ 156,99 Kč Doprava

DC 12V 24V 48V 5A 2 3 4 Wire PWM Motor Regulátor otáček ventilátoru Regulátor Regulace teploty Podpora EC

  • Značka: Unbranded

DC 12V 24V 48V 5A 2 3 4 Wire PWM Motor Regulátor otáček ventilátoru Regulátor Regulace teploty Podpora EC

  • Značka: Unbranded
Doporučená prodejní cena: 899,00 Kč
Cena: 199,00 Kč
Ušetříte: 700,00 Kč (77%)
Prodal(a):
199,00 Kč
+ 156,99 Kč Doprava

Skladem

Přijímáme následující platební metody

Popis

Čtyřvodičový PWM regulátor teploty ventilátoru s řídícím signálem 10V, podpora společného EBM čtyřvodičového ventilátoru. Podpora konvenčního vysokonapěťového EC ventilátoru čtyřvodičového ovládání (10V PWM signál); podpora ventilátoru při nízké teplotě (PWM vypnuto nebo rozšířené relé pro vypnutí napájení ventilátoru). Provoz se širokým napětím DC11-55V; Podporuje nastavení frekvence 2,5 kHz a 20 kHz; Podporuje ventilátory proti časování. Napájecí napětí: DC11-55V (provozní napětí obvodu) Pracovní proud: Méně než 0,1A Proud ventilátoru: Méně než 5A (integrovaný konektor odolá, pokud potřebujete ovládat vyšší výkon, stačí vzít napájecí kabel samostatně) Rozsah PWM: 5-100 nebo 0 (% plus mínus 0,3 %) Frekvence PWM: 20 kHz nebo 2,5 kHz (2 %) Amplituda signálu PWM: 10,5 V (bez zátěže) Rozsah měření teploty: -9,9-99,9 C Chyba měření teploty: chyba v rozmezí 0-50 C je menší než 1,2 C, jiná chyba rozsahu je menší než 2 C Představení rozhraní: Napájecí konektor (modrá šroubovací svorka): Hlavní vstupní rozhraní napájení napájí řídicí desku a ventilátor. Rozhraní ventilátoru (bílá zásuvka VH3.96-4P): výstupní rozhraní ventilátoru, pořadí řádků naleznete na obrázku. Rozhraní teplotní sondy: Připojte parametr sondy NTC 10K B=3950. Port alarmového signálu (WORK): Vydává vysokou úroveň během normálního provozu a vydává nízkou úroveň, když je ventilátor abnormální. Reléové rozhraní (RELÉ): Rozšiřující rozhraní, které napájí 9V nebo 12V relé, které lze použít k ovládání elektrického vedení ventilátoru. Když je ovládání ventilátoru zastaveno, relé se odpojí. Materiál: plast barva:zelená Obsah balení: 1 x ovladač Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou zahrnuty. Poznámka: Snímání světla a různé displeje mohou způsobit, že barva položky na obrázku se bude trochu lišit od skutečnosti. Povolená chyba měření je +/- 1-3cm.
  • Fruugo ID: 137216573-289538254
  • EAN: 4713785009149

Doručení a vrácení

Odesláno do 3 dnů

  • STANDARD: 156,99 Kč - Doručení mezi po 06 října 2025–st 15 října 2025

Doprava od Čína.

Děláme, co můžeme, aby k vám produkty, které si objednáte, dorazily kompletní a splňovaly vaše specifikace. Pokud však objednávka dorazí nekompletní, produkty jsou rozdílné od těch, které jste si objednali, nebo existuje jiný důvod k nespokojenosti s objednávkou, můžete objednávku nebo jakékoliv v ní obsažené produkty vrátit a obdržet za ně plnou náhradu. Zobrazit kompletní zásady vrácení

Podrobnosti o shodě produktu

Přečtěte si prosím níže uvedené informace o shodě specifické pro tento produkt.

Následující informace poskytuje nezávislá třetí strana prodejce tohoto produktu.

Výrobce:
V následujících informacích jsou uvedeny kontaktní údaje na výrobce příslušného výrobku prodávaného na Fruugo.

  • High quality full category store
  • shen zhen shi na me mei fu zhuang she ji you xian gong si
  • Long Hua Qu Long Hua Jie Dao Yu Cui She Qu Hua Yun Lu 1hao Jin Bo Long Gong Ye
  • Chang Qu Chang Fang A2ceng 217t
  • Shenzhen
  • China
  • 518000
  • bdpucaaahg@outlook.com
  • 13360414056
  • https://www.fruugo.co.uk/search/?merchantId=17098

Odpovědná osoba v EU:
V následujících informacích jsou uvedeny kontaktní údaje na odpovědnou osobu v EU. Odpovědná osoba je určený ekonomický subjekt působící v rámci EU, který je odpovědný za dodržování požadavků stanovených pro příslušný výrobek prodávaný do Evropské unie.

  • 0utong GmbH
  • 0utong GmbH
  • Brehmstr,56,40239 Duesseldorf
  • Brehmstr
  • Germany
  • 40239
  • info@outong.de
  • 4921131054698