Ghee Clarified Butter 100 g

149,00 Kč
+ 171,49 Kč Doprava

Ghee Clarified Butter 100 g

Prodal(a):
(Prémiový prodejce)

Ghee Clarified Butter 100 g

149,00 Kč

Momentálně nedostupné
+ 171,49 Kč Doprava
Prodal(a):
(Prémiový prodejce)

149,00 Kč

Momentálně nedostupné
+ 171,49 Kč Doprava

Přijímáme následující platební metody

Popis

Výborný prostředek na vaření k použití jako náhrada oleje a klasického másla. Tento produkt obsahuje velmi málo laktózy, dodává jídlu příjemnou vůni a je výborný na přípravu chleba a sladkostí. Podporuje trávení. Doporučuje se používat jako dochucovadlo pro smažení, k pečení místo tradičního másla a oleje. Není potřeba uchovávat v chladu. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Trvanlivost 1 rok.
  • Fruugo ID: 53324639-107411020
  • EAN: 8032891604717

Doručení a vrácení

Odesláno do -1 dnů

  • STANDARD: 171,49 Kč - Doručení mezi út 28 října 2025–st 29 října 2025

Doprava od Španělsko.

Děláme, co můžeme, aby k vám produkty, které si objednáte, dorazily kompletní a splňovaly vaše specifikace. Pokud však objednávka dorazí nekompletní, produkty jsou rozdílné od těch, které jste si objednali, nebo existuje jiný důvod k nespokojenosti s objednávkou, můžete objednávku nebo jakékoliv v ní obsažené produkty vrátit a obdržet za ně plnou náhradu. Zobrazit kompletní zásady vrácení

Podrobnosti o shodě produktu

Přečtěte si prosím níže uvedené informace o shodě specifické pro tento produkt.

Následující informace poskytuje nezávislá třetí strana prodejce tohoto produktu.

Výrobce:
V následujících informacích jsou uvedeny kontaktní údaje na výrobce příslušného výrobku prodávaného na Fruugo.

  • Sapore di Sole
  • Effegi Srl
  • VIA L DI TOSCANA 1/A 1/B
  • MONTE SAN SAVINO AR
  • IT
  • 52048
  • a.sanchez@effegifood.com
  • +39 0575 848091

Odpovědná osoba v EU:
V následujících informacích jsou uvedeny kontaktní údaje na odpovědnou osobu v EU. Odpovědná osoba je určený ekonomický subjekt působící v rámci EU, který je odpovědný za dodržování požadavků stanovených pro příslušný výrobek prodávaný do Evropské unie.

  • Anna Sanchez
  • Effegi Srl
  • VIA L DI TOSCANA 1/A 1/B
  • MONTE SAN SAVINO AR
  • IT
  • 52048
  • a.sanchez@effegifood.com
  • +39 0575 848091