Pineapple Phytoconcentrate 50 capsules

774,00 Kč
+ 171,49 Kč Doprava

Pineapple Phytoconcentrate 50 capsules

Prodal(a):
(Prémiový prodejce)

Pineapple Phytoconcentrate 50 capsules

Cena: 774,00 Kč
Prodal(a):
(Prémiový prodejce)
774,00 Kč
+ 171,49 Kč Doprava

Momentálně nedostupné

Nevíme, kdy a zda bude tento produkt znovu naskladněn.

Přijímáme následující platební metody

Popis

Fytokoncentrát z ananasu od Aboca koncentruje všechny funkční látky přítomné v stonku zralého plodu této rostliny a poskytuje praktický, účinný a pohodlný způsob užívání. Stonek ananasu, správně sklizený, vysušený a mikronizovaný, je přirozeně velmi bohatý na bromelain, proteolytický enzymatický komplex s příznivými vlastnostmi pro organismus. Doporučuje se užívat půl hodiny před hlavními jídly se sklenicí vody. Uchovávejte při pokojové teplotě, mimo zdroje tepla a chráněné před světlem. Uchovávejte výrobek mimo dosah dětí.
  • Fruugo ID: 53313310-107399690
  • EAN: 8032472002611

Veškerý obsah těchto webových stránek týkající se produktů, včetně léků, vitamínů a doplňků stravy nebo produktů podobné povahy, není určen pro použití k diagnóze, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakéhokoli zdravotního stavu nebo nemoci. Informace uvedené na této stránce nepředstavují radu a neměly by mít přednost před radou lékařů, lékárníků nebo jiných licencovaných zdravotnických pracovníků. Pokud se domníváte, že máte zdravotní problém, měli byste se ohledně daného produktu obrátit na svého poskytovatele zdravotní péče. Před použitím nebo konzumací si vždy přečtěte etiketu a dodržujte veškeré pokyny dodané spolu s výrobkem. Nespoléhejte se prosím na informace uvedené na našich webových stránkách.

Informace o bezpečnosti produktu

Přečtěte si prosím níže uvedené informace o bezpečnosti produktu specifické pro tento produkt

Následující informace poskytuje nezávislá třetí strana prodejce tohoto produktu.

Bezpečnostní štítky produktu

CE Mark
bezpečnostní upozornění: Správně utržená, usušená a mikronizovaná stonka ananasu je přirozeně velmi bohatá na bromelain, proteolytický enzymový komplex s prospěšnými vlastnostmi pro tělo. Skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah zdrojů tepla a chráněné před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
přísad: Pro 4 kapsle: Ananasový koncentrát 1416 mg, ananasová nať z celkového fytokomplexu plodu 1416 mg, želatina.

Doručení a vrácení

Odesláno do -1 dnů

  • STANDARD: 171,49 Kč - Doručení mezi čt 23 října 2025–pá 24 října 2025

Doprava od Španělsko.

Děláme, co můžeme, aby k vám produkty, které si objednáte, dorazily kompletní a splňovaly vaše specifikace. Pokud však objednávka dorazí nekompletní, produkty jsou rozdílné od těch, které jste si objednali, nebo existuje jiný důvod k nespokojenosti s objednávkou, můžete objednávku nebo jakékoliv v ní obsažené produkty vrátit a obdržet za ně plnou náhradu. Zobrazit kompletní zásady vrácení

Podrobnosti o shodě produktu

Přečtěte si prosím níže uvedené informace o shodě specifické pro tento produkt.

Následující informace poskytuje nezávislá třetí strana prodejce tohoto produktu.

Výrobce:
V následujících informacích jsou uvedeny kontaktní údaje na výrobce příslušného výrobku prodávaného na Fruugo.

  • Aboca
  • Farm Europa Srl
  • VIALE BRIGATA BISAGNO 14/25,
  • GENOVA GE
  • IT
  • 16129
  • commerciale@farmeuropasrl.it
  • +39 010 0986932

Odpovědná osoba v EU:
V následujících informacích jsou uvedeny kontaktní údaje na odpovědnou osobu v EU. Odpovědná osoba je určený ekonomický subjekt působící v rámci EU, který je odpovědný za dodržování požadavků stanovených pro příslušný výrobek prodávaný do Evropské unie.

  • Pier
  • Farm Europa Srl
  • VIALE BRIGATA BISAGNO 14/25,
  • GENOVA GE
  • IT
  • 16129
  • commerciale@farmeuropasrl.it
  • +39 010 0986932