After Shave Balm 100 ml

899,00 Kč
+ 185,49 Kč Doprava

After Shave Balm 100 ml

Prodal(a):
(Prémiový prodejce)

After Shave Balm 100 ml

899,00 Kč

Momentálně nedostupné
+ 185,49 Kč Doprava
Prodal(a):
(Prémiový prodejce)

899,00 Kč

Momentálně nedostupné
+ 185,49 Kč Doprava

Přijímáme následující platební metody

Popis

Balzám po holení od Bottega di Lungavita je měkká emulze po holení na bázi bambuckého másla, oleje z baobabu a aloe, která pomáhá snižovat podráždění pokožky náchylné k holení. Tento balzám zklidňuje, chrání a osvěžuje pokožku, posiluje epidermální vrstvu. Je zvláště vhodný pro citlivou pokožku, zanechává pokožku jemnou a tonizovanou. Jeho anti-age formule chrání a dodává tváři vitalitu, udržuje ji uvolněnou a svěží. Výživa másel a rostlinných olejů z bambuckého másla a baobabu zajišťuje maximální ochranu a obnovení pružnosti pokožky u citlivých typů. Doporučuje se po každodenním holení nanést na obličej štědrou vrstvu a jemně masírovat několik minut do úplného vstřebání.
  • Fruugo ID: 53325072-107411441
  • EAN: 8032894492717

Informace o bezpečnosti produktu

Přečtěte si prosím níže uvedené informace o bezpečnosti produktu specifické pro tento produkt

Následující informace poskytuje nezávislá třetí strana prodejce tohoto produktu.

Bezpečnostní štítky produktu

CE Mark
bezpečnostní upozornění: Tento balzám zklidňuje, chrání a osvěžuje pokožku, posiluje epidermální plášť. Je vhodný zejména pro citlivou pokožku, zanechává ji jemnou a tonizovanou. Jeho složení proti stárnutí chrání a dodává obličeji vitalitu, udržuje jej uvolněný a svěží. Výživa másel a rostlinných olejů z bambuckého másla a baobabu zajišťuje maximální ochranu jemné pokožky a obnovuje její pružnost.
přísad: voda, hlinitý škrob oktenylsukcinát, butylenglykol, C1215 alkylbenzoát, kokokaprylát caprate, dikaprylylether, steareth21, glyceryl stearát, dimethikon, di C1213 alkyl malát, hexyldecanol, hexyldecyl laurát, steareth2, sativa, peg100 stearát, fenoxyethanol, bambucké máslo, dmdm hydantoin, kyselina sterová, tokoferylacetát, menthyllaktát, hydroxid sodný, extrakt z aloe barbadensis, methylparaben, propylparaben, pvm ma dekadienový křížový polymer, olejové semeno Adansonia Digitata10 30 alkyl Akrylátový křížový polymer, tetrasodný Edta, hyaluronát sodný.

Doručení a vrácení

Odesláno do -1 dnů

  • STANDARD: 185,49 Kč - Doručení mezi st 29 října 2025–čt 30 října 2025

Doprava od Španělsko.

Děláme, co můžeme, aby k vám produkty, které si objednáte, dorazily kompletní a splňovaly vaše specifikace. Pokud však objednávka dorazí nekompletní, produkty jsou rozdílné od těch, které jste si objednali, nebo existuje jiný důvod k nespokojenosti s objednávkou, můžete objednávku nebo jakékoliv v ní obsažené produkty vrátit a obdržet za ně plnou náhradu. Zobrazit kompletní zásady vrácení

Podrobnosti o shodě produktu

Přečtěte si prosím níže uvedené informace o shodě specifické pro tento produkt.

Následující informace poskytuje nezávislá třetí strana prodejce tohoto produktu.

Výrobce:
V následujících informacích jsou uvedeny kontaktní údaje na výrobce příslušného výrobku prodávaného na Fruugo.

  • Bottega di Lungavita
  • ACTIBIOS DISTRIBUCIONES
  • Carrer Juli Galve Brusson, 81-91, 08918 Badalona
  • Badalona
  • ES
  • 8918
  • clientes@actibios.com
  • 699 670 532

Odpovědná osoba v EU:
V následujících informacích jsou uvedeny kontaktní údaje na odpovědnou osobu v EU. Odpovědná osoba je určený ekonomický subjekt působící v rámci EU, který je odpovědný za dodržování požadavků stanovených pro příslušný výrobek prodávaný do Evropské unie.

  • Patricia Castellà
  • ACTIBIOS DISTRIBUCIONES
  • Carrer Juli Galve Brusson, 81-91, 08918 Badalona
  • Badalona
  • ES
  • 8918
  • actibios@actibios.com
  • 699 670 532