Zrušení a úpravy

Aktualizováno: červen 2024

Zrušení

Jak je uvedeno v našich podmínkách používání a v našich zásadách práva na odstoupení od smlouvy, podle platných zákonů mají spotřebitelé se sídlem v EU, EHP a Spojeném království právo odstoupit od některých online nákupů nebo je zrušit a získat zpět peníze. Právo na odstoupení od smlouvy nebo zrušení nákupu (dále společně označované jako „právo na odstoupení od smlouvy“) umožňuje spotřebitelům v EU / EHP / Spojeném království odstoupit od nákupu fyzického zboží do 14 dnů od převzetí zásilky a vrátit nákup výměnou za finanční náhradu.

Společnost Fruugo dobrovolně nabízí všem zákazníkům po celém světě lhůtu pro vrácení zboží (viz naše stránka Vrácení zboží), aniž by tím bylo omezeno právo EU / EHP / Spojeném království na odstoupení od smlouvy.

Vezměte prosím na vědomí, že ve většině případů není možné zrušit objednávku před odesláním, protože proces vyřizování většiny objednávek začíná okamžitě (výjimky platí například pro produkty s dodací lhůtou).

Pokud si přejete odstoupit od nákupu, přečtěte si prosím Zásady práva na odstoupení od smlouvy a navštivte naše Interaktivní centrum nápovědy.

Upozorňujeme, že odmítnutí doručení objednávky není platným způsobem odstoupení od smlouvy. Pokud odmítnete převzít objednávku, budou vám z vrácené částky odečteny náklady na zpáteční poštovné.

Modifikace

V některých případech je možné provést základní úpravy vaší objednávky, pouze pokud to ještě nebylo potvrzeno nebo odesláno prodejcem. Základní úpravy by zahrnovaly změnu velikosti nebo barvy položky nebo menší aktualizaci doručovací adresy. Není možné změnit jednu položku na jinou, pokud je hodnota jiná, nebo úplně změnit doručovací adresu z jedné adresy na jinou.

Chcete-li zkusit změnit objednávku

  1. Navštivte naše Centrum nápovědy (kliknutím zpět na stránku) a odpovězte na několik rychlých interaktivních otázek.

Pokud nemohou vaši objednávku upravit, například pokud již byla vaše objednávka odeslána, budete muset počkat na doručení a vrátit zboží pomocí informací v Častých dotazech o vrácení, vrácení peněz a výměně.

Pokud byla dodací adresa, kterou jste zadali, nesprávná a nemůžete ji aktualizovat, klikněte prosím sem pro více informací.