Zrušení a úpravy

Zrušení

Ve většině případů není možné objednávku zrušit po jejím zadání, protože u většiny objednávek začíná proces plnění okamžitě (platí výjimky, například u produktů s dodací lhůtou).

Pokud se chcete pokusit zrušit objednávku:

  1. Navštivte naše Centrum nápovědy (kliknutím zpět na stránku) a odpovězte na několik rychlých interaktivních otázek.

Pokud je možné objednávku zrušit, prodejce vám poradí, že to dokázali. Pokud nemohou zrušit objednávku, například pokud již byla vaše objednávka odeslána, budete muset počkat na doručení a vrátit zboží pomocí údajů v Časté dotazy k vrácení, vrácení peněz a výměně.Modifikace

V některých případech je možné provést základní úpravy vaší objednávky, pouze pokud to ještě nebylo potvrzeno nebo odesláno prodejcem. Základní úpravy by zahrnovaly změnu velikosti nebo barvy položky nebo menší aktualizaci doručovací adresy. Není možné změnit jednu položku na jinou, pokud je hodnota jiná, nebo úplně změnit doručovací adresu z jedné adresy na jinou.

Chcete-li zkusit změnit objednávku

  1. Navštivte naše Centrum nápovědy (kliknutím zpět na stránku) a odpovězte na několik rychlých interaktivních otázek.

Pokud nemohou vaši objednávku upravit, například pokud již byla vaše objednávka odeslána, budete muset počkat na doručení a vrátit zboží pomocí informací v Častých dotazech o vrácení, vrácení peněz a výměně.

Pokud byla dodací adresa, kterou jste zadali, nesprávná a nemůžete ji aktualizovat, klikněte prosím sem pro více informací.