O2 Oxygen Sensor Extender 1.5 Inch, Universal 18mm Thread Test Pipe Extension for HHO System, Stackable Iron Design

276,81 Kč
+ 352,49 Kč Doprava

O2 Oxygen Sensor Extender 1.5 Inch, Universal 18mm Thread Test Pipe Extension for HHO System, Stackable Iron Design

Prodal(a):

276,81 Kč

Uložit 290,00 Kč (60%)

Doporučená cena

566,81 Kč
Skladem
+ 352,49 Kč Doprava

Politika 14denního vrácení

Ochrana kupujícího

Způsoby platby:

  • Značka: Unbranded

Podrobnosti o produktu

Podrobnosti o produktu

O2 Oxygen Sensor Extender 1.5 Inch, Universal 18mm Thread Test Pipe Extension for HHO System, Stackable Iron Design

This 1.5-inch O2 oxygen sensor extender is designed for use with HHO systems or test pipes to help improve fuel economy by leaning out the air-fuel mixture. Compatible with any 18mm straight bolt-on thread, it installs easily: simply unscrew the O2 sensor, thread it into the extender, and reinstall. The 7/8-inch hex head matches most O2 sensors for a tool-friendly install. Crafted from durable iron with a silver finish, it features a 0.5175-inch inner diameter and a tapered seat for a secure, washer-free fit. Stackable design allows you to add multiple extenders for extra clearance. Product Details: - Size: 1.5-inch extension - Length: 1.253 inches - Inner Diameter: 0.5175 inches - Material: Iron - Color: Silver - Thread: 18mm straight bolt-on - Compatibility: Fits most O2 sensors with 1/2-inch diameter tip - Package Includes: 1 x oxygen sensor extender Note: Slight color variations may occur due to lighting and display differences. Measurements may have a tolerance of +/- 1-3 cm.
  • Fruugo ID: 478326009-996071186
  • EAN: 4770645013821
Slib

Záruka prodávajícího

V ceně je 2letá právní záruka

Vaše spotřebitelská práva v EU zahrnují bezplatnou minimálně 2letou právní záruku

Stáhnout právní záruku shody
Bezpečnost

Informace o bezpečnosti produktu

Přečtěte si prosím níže uvedené informace o bezpečnosti produktu specifické pro tento produkt

Následující informace poskytuje nezávislá třetí strana prodejce tohoto produktu.

Bezpečnostní štítky produktu

CE Mark
bezpečnostní upozornění: Do not let your children touch this product alone to avoid swallowing or other injuries

Podrobnosti o shodě produktu

Přečtěte si prosím níže uvedené informace o shodě specifické pro tento produkt.

Následující informace poskytuje nezávislá třetí strana prodejce tohoto produktu.

Výrobce:
V následujících informacích jsou uvedeny kontaktní údaje na výrobce příslušného výrobku prodávaného na Fruugo.

  • Suzhoupoyulanecommerce Technology
  • Suzhoupoyulanecommerce Technology Co Ltd
  • Room 218-15, Building 2, No. 5 Mogan Road,
  • Changshu City
  • CN
  • 215556
  • [email protected]
  • 15237533736

Odpovědná osoba v EU:
V následujících informacích jsou uvedeny kontaktní údaje na odpovědnou osobu v EU. Odpovědná osoba je určený ekonomický subjekt působící v rámci EU, který je odpovědný za dodržování požadavků stanovených pro příslušný výrobek prodávaný do Evropské unie.

Dodání

Dodání

Odesláno do 2 dnů

  • STANDARD: 440,30 Kč - Doručení mezi pá 18 září 2026–čt 24 září 2026

Doprava od Čína.

Vrácení

Vrácení a zrušení objednávky

Vrácení zboží

Děláme, co můžeme, aby k vám produkty, které si objednáte, dorazily kompletní a splňovaly vaše specifikace. Pokud však objednávka dorazí nekompletní, produkty jsou rozdílné od těch, které jste si objednali, nebo existuje jiný důvod k nespokojenosti s objednávkou, můžete objednávku nebo jakékoliv v ní obsažené produkty vrátit a obdržet za ně plnou náhradu.

Zobrazit kompletní zásady vrácení

Zrušení objednávky

Máte právo odstoupit od nákupu do 14 dnů od obdržení objednávky bez udání důvodu. Pro snadné uplatnění svého práva můžete použít odkaz „Zrušit mou objednávku“ v zápatí každé stránky nebo ve svém účtu Fruugo v sekci „Objednávky“. Jakmile uplatníte své právo na odstoupení od objednávky, zašleme vám e-mail s potvrzením. Pokud vaše objednávka již byla prodejcem odeslána, poskytneme vám potřebné pokyny k vrácení, abychom zajistili rychlé zpracování vaší refundace.

Zobrazit úplné podmínky zrušení objednávky